Warszawa
Twoje miasto: Warszawa?

Nasz Team

Czy wiesz, jak ważny jest dobry wybór personelu? 

Każdy pracownik KIBERONE powinien być wyjątkowy!

Musi imponować i zachwycać, umieć coś takiego, czego nikt inny nie potrafi. Wspierać w trudnej chwili i wskazywać właściwy kierunek. Być mentorem, za którym chce się podążać i uczyć się od niego nowych rzeczy.

Nasi Tutorzy posiadają realną wiedzę praktyczną z zakresu programowania i pracują w dużych firmach IT, tworząc nowe produkty zmieniające świat, a także zawsze są gotowi w pełni oddać się pracy. Odbyli nawet szkolenie z pedagogiki, żeby zdobyć informacje, jak kompetentnie przekazać swoją wiedzę KiberUczniom :) 

Nasi Asystenci to prawdziwy koktajl umiejętności i dobrych cech. W swoim życiu zajmowali się harcerstwem, politologią, tańcem, administracją, a co najważniejsze, posiadają miłość i dobre podejście do dzieci. Asystencki team dokłada wszelkich starań, by zapewnić świetną zabawę dzieciakom oraz skuteczny przepływ informacji dla rodziców. Wspierają nas uśmiechami,czujnością oraz niezawodnością. Znają na pamięć więcej gier, niż dzieci w szkole!

Nasi Managerowie to jądro szkoły. Są to aktywni, pozytywni, wszechstronnie utalentowani pasjonaci. Odpowiedzą na każde pytanie, pamiętają w jakiej sprawie był 298 telefon, doradzą i podpowiedzą, uciszą nawet najbardziej głośne przerwy. Drużyna managerska sprawnie wytrenowała na szkoleniach swój układ nerwowy, by w pracy panowała tylko dobra atmosfera:)  

Z dumą przedstawiamy naszych pracowników, bo każdego z nich uważamy za superbohatera!


    

Ta strona używa plików cookies (cisteczka). Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację polityki prywatności strony.
OK